15
Sty
11

polskie blogi

Jak wiesz wystartowałem w konkursie na bloga roku- nie pierwszy raz i nie ostatni jak sądzę. Po co? Pytaj w komciach hahaha.

Ale póki czas- poszperaj trochę po polskich blogach, które są zgloszone do konkursu! I nie tylko w kategorii kultura- przeleć się ogólnie, o ile znajdziesz czas- bo musisz się przebić przez wpisy i komentarze, jeśli chcesz poznać temat. A teraz jest najlepszy moment, bo zaczęła się rywalizacja…

Ale!

Są zgłoszone rzeczy po prostu bardzo dobre- tych jest jednak mało (netmuzyki do dobrych blogów nie zaliczam- to raczej kał dla słyszących za darmo). Są zgłoszenia przypadkowe i ich jest najwięcej. Są też rzeczy dobre bo niecodzienne…

Ale są w konkursie rzeczy kurwa straszne, strasznie kurwa straszne i na serio strasznie kurwa straszne! Głównie dlatego straszne, że są straszne i czytane/ komentowane są przez ogromną ilość czytelników. Więcej- i o tym mowa teraz! Po wnikliwym się wczytaniu zauważyć można śmiało, że odbywa się walka pomiędzy czytelnikami blogów- temu nie damy, bo jest owaki, więc dajmy innym- nieważne komu, byle zagroził wynikowi tego, którego jesteśmy przeciwnikami!

No ładny chuj… i więcej nie napiszę, bo mnie odkryta właśnie sytuacja po prostu zmierziła  doszczętnie i doszczętnie zmierżony jestem. Nawet przykładu nie podam żadnego- taki syf i paskuda, szukaj na własną rękę!

Pozdrawiam polską blogosferę. Indżoj…

Reklamy

0 Responses to “polskie blogi”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


autor

linki które rządzą

  • Brak

wpisy które rządzą

Reklamy

%d blogerów lubi to: