28
Sier
10

czyszcząc czytnik subskrypcyjny [jeden]

Jak tytuł? Bo niniejszym inauguruję cykl wpisów, w których będzie jak w tytule- będę bezgraficznie [raczej] próbował ogarnąć te rzeczy, co mi je Pan RSS nagminnie podsyła, nie zważając na ograniczenia czasowe Emeliksa. Zupełnie. Ale wiele cenności [i dobrości przecież!] między WIELKĄ kupą szitu podsyłając.

Czym będzie różnił się ten cykl [mam nadzieję, że będzie cykliczny i nie skończy się za chwilę] od pozostałych? Zamierzam w nim przedstawiać projekty, nie poszególne płyty. Właściwie to nawet nie wiem, co poza tym zamierzam- po prostu zapodaję i cyk.

____________________________

Na początek coś od INQ, sajcie podobnym nieco do netmuzyki, chociaż mniej osobistym. Podeszło mi Learning Music Monthly– projekt niejakiego Johna Wooda, dość eklektyczny, już całkiem słusznych rozmiarów [w tej chwili 28 „płyt”] i znakomity, sądząc z wyrywkowego jak dotychczas przesłuchania! Będę się zagłębiał w to mocniej… Chyba że zajmę się czymś innym. Polecam.


Aha- potrzebujesz flasha. Muzyka na licencji CC.

PS. Składak piętnasty zamknięty. Teraz kminię okładkę, sam se ją ogarnę ;) Mam nadzieję, że już jutro, ale może być przecież różnie… Ale zakładam, że nowa Niesencja już tuż. Zdrowia & indżoj!

Reklamy

0 Responses to “czyszcząc czytnik subskrypcyjny [jeden]”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


autor

linki które rządzą

  • Brak
Reklamy

%d blogerów lubi to: