15
Gru
09

w prezencie świątecznym – sekwencer do reaktora

i żeby nie było niedomowień- nie używam Reaktora. Właściwie [na chwilę obecną!] nie używam niczego do tworzenia dźwięku/ komponowania/ produkcji/ miksowania, ponieważ nie tworzę dźwięków [na chwilę obecną!]. Co nie zmienia bynajmniej faktu, że nie noszę się z tym zamiarem cały czas- i wreszcie będę miał na to czas, wierzę w to!

To raz. Dwa- to że nie tworzę [na chwilę obecną!] nie znaczy przecież, że nie interesuję się tym, co się dzieje w światku soft- i hardware’u do tworzenia dźwięków i komponowania muzyki. Owszem, się tym jaram, tyle że biernie. Wobec tego wszystkich maniaków i/lub szukających tutaj profesjonalnych porad od razu przepraszam- napiszę na netmuzyce czasem coś zgrubsza o jakimś sofcie i tyle.  Kompletna żenada.

To dwa. Trzy- żeby nie było, że nie wiem, o co chodzi- trochę wiem, bo trochę się bawiłem w to i owo, natomiast po cztery- dawno, po pięć- amatorsko, po sześć- bez sukcesów. No i cóż…

To tyle tytułem wstępu- teraz krótko i w temacie.

Tytułowy świąteczny prezent to darmowy, softłerowy sekwencer od firmy Heavens on Earth. Jeden z kilku dostępnych za free [po zarejstrowaniu się] instrumentów/ wtyczek do Reaktora. Co potrafi i jak działa [8bit np. lubisz, chiptunesem zwany]?- kliknij na poniższą grafikę.

Źródło: rekkerd.org.

Reklamy

0 Responses to “w prezencie świątecznym – sekwencer do reaktora”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


autor

linki które rządzą

  • Brak

wpisy które rządzą

Reklamy

%d blogerów lubi to: