09
Gru
09

newsy na netmuzyce? docelowo pewnie nie, ale…

…z uwagi na mikroskopijne [mimo wszystko!] pokłady wolnego czasu coś na kształt newsów zamierzam na tym blogu wrzucać. Przynajmniej przez jakiś czas, tj. dopóki mi się to nie znudzi…

Jak to ma wyglądać? Otóż sporo przeglądam rozmaitych stron poświęconych muzyce [tej darmowej i tej nie] i co jakiś czas wpada mi przed oczy coś interesującego… jednak wiem, że nie napiszę o tym nic konkretnego. Bo nie napiszę, bo nie, bo wiem, że nie… Co nie zmienia faktu bynajmniej, że jest to coś, o czym się powinno pisać!

Dziś na przykład trafiłem na fajną zajawkę.  I zamiast tego wpisu powstać miał wpis o tej właśnie akcji, ale zanim zainauguruję nowy cykl [mniemam, że pierwszy wpis numer #001 będzie numerowany co najmniej za bardzo opytmistycznie, jednak od takiego zacznę!] chciałem te kilka słów skreślić, żeby nie było niedomówień jakichś, pomówień wręcz czy nawet spodziewanych ataków!

Będę pisał newsy na netmuzyce!- oszczędne w słowach i tylko delikatnie zwizualizowane, coby odróżnić na pierwszy rzut oka newsa od nienewsa. Np. w sepii będą grafiki, i będą mniejsze sporo… Tak. Właśnie tak.

Pierwszy news niebawem. Tak mi dopomóż enjoy!

Advertisements

0 Responses to “newsy na netmuzyce? docelowo pewnie nie, ale…”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s


autor


%d bloggers like this: