23
Lip
08

zdecydowałem

właśnie, że skoro ostatnio jestem tak absolutnie niechętny netaudio, to nie jestem w stanie opublikować dziewiątej niesencji.

Aż mną rzuca, jak sobie pomyślę o tej całej otoczce, która ma miejsce zanim do Twoich uszu dotrze kolejna selekcja. Ogólnie wszystko mną rzuca co się tyczy czegokolwiek wogóle, bo właściwie to ja już jedną nogą wyjechałem na wakacje!

Wakacje będą kijowe, ale i tak się cieszę.

W każdym razie: ZDECYDOWAŁEM nie pierdzielić się z plikami, tagami, linkami, archiwami i lastefemami [grrrroooozzzzzaaaa], tylko podziękować vonTrompce za kolejną, zaaajebistą okładkę, której miniaturka poniżej.

Dziękuję Ci, drogi Trompko! Sama radość współpracować z Tobą, chociaż znamy się tylko z liter, dźwięków i pikseli składania… Wracam- publikuję, obiecuję.

Ankieta na zakończenie: jakie gantunki muzyczne kolega vonTrompka zilustrował swoim [jak zawsze] git obrazkiem? O czym traktować będzie dziewiąta niesencja?

Na odpowiedzi w komentarzach czekam do 12-tego sierpnia, potem wracam zresetowany i bogatszy o nowe, nieprawdopodobnie relaksujące doświadczenia… i znowu czyszczę dysk z netaudio. I to właśnie będzie nagrodą w konkursie [ewentualnie najbardziej dociekliwym podeślę na mejla jakiś link do czegoś, albo nawet dwa. Porno strony mogą być ?].

Pozdrawiam wszystkich polskojęzyczynch
serdecznie i wczasowo
emeLix

Reklamy

0 Responses to “zdecydowałem”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


autor

linki które rządzą

  • Brak
Reklamy

%d blogerów lubi to: