23
Czer
08

mistrzostwo europy

Wiesz, co jest moim zdaniem mistrzostwem Europy w składaniu bitu, wrażliwości didżejskiej i genialności warsztatu? I jaki hip-hop jest de best forewa i zawsze i w kółko?

Nie wiesz. No nie, nic z netaudio niestety. To jest to. Remiks całkiem przeciętnego numeru Erika Trufa, zwanego Truffaz’em [genialny uczeń mistrza Davisa, trompka].

Po co Ci ten link? Otóż jakiś czas temu zastanawiałem się, czemu nie zaproponowałem na netmuzyce jeszcze nic z iD.EOLOGY, zapodając w tym samym momencie coś zupełnie niereprezentatywnego z katalogu tego genialnego netlabelu. Łagodnej elektroniki tam bowiem prawie brak. Rządzi hip-hop, rozmaity!

Jest tam go w pytę i ciut. Jako, że nie obcuję z tego typu muzyką na co dzień- nie wiedziałem, co by Ci polecić. Ale- wtem!- składanka! Zaaa… znakomita.

Po niemiecku nieco, ale to w końcu niemiecki netlabel jest [nie lubię języka niemieckiego i nic na to nie poradzę] więc to nie może być zarzut. Choć niemiecki śpiewany/ rapowany nie brzmi mi wcale. Ale nie ma go tam za wiele, więc tym bardziej!

Właściwie to na tyle; ja sobie zapętlę Truffaza z DJ Goo 50x, a Tobie polecam seriofajną składaneczkę. Do ściągnięcia w ZIP‚ie. Ale najpierw odwiedź stronę rilejsa! [jak jest rilejs po niemiecku? Nie ważne, klikaj w okładkę].

Guten Nacht!

Reklamy

0 Responses to “mistrzostwo europy”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


autor

linki które rządzą

  • Brak

wpisy które rządzą

Reklamy

%d blogerów lubi to: