30
Gru
06

Arno Doxound – The Sound of Spirit. Lounge.

Muzyka określana mianem lounge jest relaksująca, odprężająca, luzująca. Ostatnimi czasy również nudna, wtórna i swoją wszechobecnością męcząca. Jednak mimo wszystko jest to muzyczka lekka i miła dla uszu: jednym wlatująca, drugim wypływająca…

No i właśnie doświadczyłem takiego albumu… Pykał sobie, tudzież cykał i łagodnie falował przez prawie 4 godziny! A że cały trwa tyko 30 minut, więc po prostu zapętlił mi się na dłużej w głośnikach. Ale wcale go nie miałem dość! Kobiety w domu również. Po prostu- trzyma poziom, nie muli, a i warsztatowo jest nieliche. I przecież to lounge, właśnie o to chodzi.

Oczywiście muzyczka dostępna jest za free, tym razem znalazłem ją na jamendo, możesz ją ściągnąć poprzez BitTorrent, albo przez eMule [osobiście preferuję to pierwsze]. A jeśli nie wierzysz mi, że warto, lub szkoda Ci miejsca na dysku- posłuchaj sobie niskiej jakości próbek on-line.

O artyście jako takim trochę więcej można poczytać na jego [pożal się Boże] stronie. A i okładka… no cóż, graficznie nie zachwyca.

 

Jak dla mnie kawałki od 1 do 4 na zmianę mogą sobie grać przez następne kilka godzin. Piątka wybija z klimatu etnicznym samplem z wokalem, szóstka wykorzystuje taki bicik sto milionów razy wykorzystany przez sto milionów artystów; 7 to house parkietowe, chociaż miły akcencik, jednak za twardo łupie, a ósemka… no też jest fajna!

Fajna płyta! Zapodawaj!

Reklamy

2 Responses to “Arno Doxound – The Sound of Spirit. Lounge.”


 1. środa, 17 Wrzesień 2008 o 18:40

  French pianist and composer Arno Doxound ,now aged 29, was born in the south of France, more precisely in Narbonne. He discovered music on her parents old piano when he was 12. He quit the school of music of Carcassonne and learned to play by himself.

  At 18 years, he meets OPIUM, (DA FUNCKIN’BLOOBOYZ). They discover together the world of the music computer-assisted.

  Sense of melody and the mixture of soft environments with electro-rhythms becames a music appreciated by more and more of people, and helped build the success of the next track, BLUE CHORDS (diffused on a local radio of narbonne (www.rnm-aude.com)

  Also, he meets Dj BREIZH, a french house music composer,and they realize the beautiful remix of the „DA FUNCKIN’BLOOBOYZ” :BUTTERFLY (REC LIFTHEAD MUSIC)

  Now, arno composes of the new titles and research of the singers and musicians with whom to collaborate.

 2. wtorek, 30 Grudzień 2008 o 11:08

  subject : Arno Doxound – The Sound of Spirit. Lounge.

  Hello !
  my new website is http://www.arno-doxound.com

  thanks for the updated.
  Peace,

  Arno.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


autor

linki które rządzą

 • Brak
Reklamy

%d blogerów lubi to: